250 METRŮ ČTVEREČNÍCH DOVOLENÉ

U nás shledáte veškerý komfort, jako byste ani nebyli na cestách.
Odpočívejte, bavte se, uvařte si, vyperte si, usušte si, vyžehlete si,
relaxujte ve vaně nebo na zahradě - zkrátka jako doma.

PŘÍZEMÍ

V přízemí se nachází obývací pokoj vybavený velkým gaučem, na kterém si můžete hovět třeba při sledování TV anebo pozorovat, co se děje na naší zahradě, neboť je zde velké francouzské okno, kterým se na zahradu také vchází. Dále zde najdete kuchyňský mini-koutek, jídelní stůl a koupelnu s umývadlem, toaletou a sprchovým koutem a ložnici s jednolůžkem.

1. PODLAŽÍ

Z přízemí do 1. podlaží vystoupáte po schodišti. Jsou zde tři ložnice s manželskými postelemi, TV, skříní a pohovkou. Je zde také koupelna s umývadlem, toaletou, sprchovým koutem a vanou a dále plně vybavená kuchyň. Z jedné ložnice je vstup na terasu s posezením a výhledem do zahrady.

PODKROVÍ

Z 1. podlaží se rovněž po schodišti dostanete do podkroví, kde se nachází ložnice s dvoulůžkem, skříní, pohovkou a TV a koupelna s umývadlem, toaletou a sprchovým koutem.

EXTERIÉR

Naše vila je situována v klidné lokalitě Teplic. Má velkou zahradu, kde můžete relaxovat, posedět nebo grilovat. Kochat se příjemným výhledem na zahradu můžete z několika pokojů a z prostorné terasy s posezením nebo z balkonku. Součástí je také garáž a venkovní stání na pozemku (v ceně).